Tasty Proteins

Tasty Proteins

Regular price $24.99
Unit price  per 

Protein is important for building muscles. Practice preparing foods like beef, chicken, fish and bacon with this realistic kitchen playset. Includes play knife and lemon wedge. Ages 3+